Vacaciones en la República Checa:CZeCOTTourmapsBohemia del esteUNESCOVacaciones activasHorarios
loading...
Navegador turístico
Viki
Portal turístico oficial de la Provincia de Pardubice
República Checa
Nieblas 13°C
clima

Tiempo meteorológico - Pardubice

29.9. (03:00)
hoy
Nieblas
13°C
30.9.
mañana
Con claros y nubes
15°C/8°C
1.10.
viernesNublado
18°C/6°C
2.10.
sábadoNublado
18°C/11°C
Fuente: Tiempo meteorológico Meteocentrum

Calendario de eventos

Búsqueda de acontecimientos:
Zonas: Región Fronteriza de Bohemia y Moravia. Región fronteriza Kladské. . Montañas de Águilla (Orlické) y somontano. Región Fronteriza de Bohemia y Moravia. Región de Hradec Králové. Región de Pardubice. Región de Chrudim-Hlinsko.
Mapa para la elección de las zonas. Mapa para la elección de las zonas. Mapa para la elección de las zonas. Mapa para la elección de las zonas. Mapa para la elección de las zonas. Mapa para la elección de las zonas. Mapa para la elección de las zonas. Mapa para la elección de las zonas. Mapa para la elección de las zonas.








comienzo: fin:
Más parámetros de búsqueda

Mapa

deporte, goce activo (cantidad: 1)

(Sportovní hry celníků) V 24.9.2021 - D 26.9.2021
(Králíky)
(Sportovní hry celníků)

exposiciones, mercadillos y ferias (cantidad: 1)

(Pásmo výstav k 540. výročí 1. písemné zmínky o obci Červená Voda) V 17.9.2021 - X 29.9.2021
Červená Voda
(Pásmo výstav k 540. výročí 1. písemné zmínky o obci Červená Voda)

profesional (cantidad: 1)

(Archeologické nálezy na českomoravském pomezí a Králicku) V 24.9.2021 17:15
Museo municipal (Králíky), Králíky
(Archeologické nálezy na českomoravském pomezí a Králicku)

social (cantidad: 1)

(Sportovní hry celníků) V 24.9.2021 - D 26.9.2021
(Králíky)
(Sportovní hry celníků)

cinema - película (cantidad: 5)

(Prvok, Šampón, Tečka a Karel) V 24.9.2021 10:00
Cine Máj (Choceň)
(Prvok, Šampón, Tečka a Karel)
(Láska pod kapotou) V 24.9.2021 17:00
Fidiko (Žamberk)
(Láska pod kapotou)
(Chlast) V 24.9.2021 19:30
Teatro de Roškot, cine Máj, Club teatral (Ústí nad Orlicí)
(Chlast)
(Mainstream) V 24.9.2021 20:00
Fidiko (Žamberk)
(Mainstream)
(Ainbo: Hrdinka pralesa) V 24.9.2021 18:00
Cine municipal (Jablonné nad Orlicí )
(Ainbo: Hrdinka pralesa)

deporte, goce activo (cantidad: 2)

(Karate team KCK - nábor nových členů) V 10.9.2021 - D 31.10.2021
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)
(Orlické hory) V 24.9.2021 - M 28.9.2021
Rokytnice v Orlických horách
(Orlické hory)

eclesiástico (cantidad: 1)

(Mše svatá) V 24.9.2021 18:00
Iglesia de la Santa Trinidad (Klášterec nad Orlicí)
(Mše svatá)

exposiciones, mercadillos y ferias (cantidad: 17)

(Soubor výstav Ruce vzhůru!) L 3.5.2021 - D 31.10.2021
Palacio de los Kolowrat de Rychnov nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)
(Soubor výstav Ruce vzhůru!)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města) J 24.6.2021 - J 30.9.2021
Castillo Choceň - Museo Orlické (Choceň)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města)
(Výstava: Třikrát jinak) X 1.9.2021 - D 31.10.2021
(Česká Třebová)
(Výstava: Třikrát jinak)
(Knihaři z Lanškrouna) J 2.9.2021 - D 14.11.2021
Castillo Lanškroun - Museo municipal (Lanškroun)
(Knihaři z Lanškrouna)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové) J 2.9.2021 - D 31.10.2021
Biblioteca Municipal de Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové)
(Vědomí řádu - Jan Sehnal (malba), Martin Hlubuček (sklo)) J 2.9.2021 - J 30.9.2021
Centro cultural (Česká Třebová)
(Vědomí řádu - Jan Sehnal (malba), Martin Hlubuček (sklo))
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu Oko a Klubem Obiektyw) J 2.9.2021 - J 30.9.2021
Crúz roja checa (Ústí nad Orlicí)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu Oko a Klubem Obiektyw)
(Výstava fotografií - Člověk a jeho svět) J 2.9.2021 - J 30.9.2021
Escena Pequeńa (Ústí nad Orlicí)
(Výstava fotografií - Člověk a jeho svět)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské) J 9.9.2021 - V 31.12.2021
Museo municipal (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské)
(Výstava fotografií Od koupadla k aquaparku) J 9.9.2021 - D 3.10.2021
Museo municipal (Ústí nad Orlicí)
(Výstava fotografií Od koupadla k aquaparku)
(Výstava z historie Divišova divadla) M 14.9.2021 - L 1.11.2021
Fidiko (Žamberk)
(Výstava z historie Divišova divadla)
(Výstava fotografií Petra Macla - Hosté na Zemi) X 15.9.2021 - J 30.9.2021
(Lanškroun)
(Výstava fotografií Petra Macla - Hosté na Zemi)
(Hosté na zemi) X 15.9.2021 - J 30.9.2021
(Lanškroun)
(Hosté na zemi)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně) V 17.9.2021 - M 30.11.2021
(Letohrad)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně)
(35. výstava hub) V 24.9.2021 - D 26.9.2021
Castillo Choceň - Museo Orlické (Choceň)
(35. výstava hub)
(Farmářské trhy) V 24.9.2021 8:00 - 16:00
Lanškroun
(Farmářské trhy)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů) J 1.4.2021 - D 31.10.2021
Palacio Opočno (Opočno)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů)

gastronomía (cantidad: 2)

(Degustace vína Vinařství Pánů z Lipé) V 24.9.2021 19:00
(Opočno)
(Degustace vína Vinařství Pánů z Lipé)
(Kachnobraní na Chatě Hvězdě) J 23.9.2021 - M 28.9.2021
(Ústí nad Orlicí)
(Kachnobraní na Chatě Hvězdě)

música (cantidad: 1)

(Hudební večer s Těžkou dobou) V 24.9.2021 19:00
Escena Pequeńa (Ústí nad Orlicí)
(Hudební večer s Těžkou dobou)

ocio (cantidad: 5)

(Čtenářská soutěž Lovci perel) L 1.3.2021 - D 31.10.2021
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) X 24.3.2021 - J 18.11.2021
(Choceň)
(Lovci perel)
(Morava na kole) V 24.9.2021 - D 26.9.2021
Sopotnice
(Morava na kole)
(Hraji si a skotačím) V 24.9.2021 9:00 - 11:30
Centro familiar Jablíčko (Jablonné nad Orlicí)
(Hraji si a skotačím)
(Bang turnaj) V 24.9.2021 16:00
(Choceň)
(Bang turnaj)

profesional (cantidad: 2)

(Kurz anglického jazyka pro děti) J 2.9.2021 - J 30.9.2021
Václavské náměstí (Letohrad)
(Kurz anglického jazyka pro děti)
(Co bude s klášterem?) V 24.9.2021 14:00 - 16:00
Casa nacional de Kodym (Opočno)
(Co bude s klášterem?)

social (cantidad: 3)

(Svatováclavské slavnosti) V 24.9.2021 - D 26.9.2021
nám. F. L. Věka (Dobruška)
(Svatováclavské slavnosti)
(Občerstvení U Milušky - Skaláci) V 24.9.2021 17:00 - 22:00
(Letohrad)
(Občerstvení U Milušky - Skaláci)
(Lampionový průvod) V 24.9.2021 18:30
Cancha de fútbol (Dolní Dobrouč)
(Lampionový průvod)

teatro (cantidad: 1)

(DS Na Skále Helvíkovice - K. Magnusson: I muži mají své dny) V 24.9.2021 19:00
Centro cultural (Česká Třebová)
(DS Na Skále Helvíkovice - K. Magnusson: I muži mají své dny)

cinema - película (cantidad: 5)

(Cesta domů) V 24.9.2021 17:00
Cine municipal Chrudim (Chrudim)
(Cesta domů)
(Tlapková patrola ve filmu) V 24.9.2021 17:30
Cine Mír (Heřmanův Městec)
(Tlapková patrola ve filmu)
(Rychle a zběsile 9) V 24.9.2021 18:00
Centro multifuncional (Hlinsko)
(Rychle a zběsile 9)
(Zbožňovaný) V 24.9.2021 19:30
Cine Mír (Heřmanův Městec)
(Zbožňovaný)
(Zbožňovaný) V 24.9.2021 19:30
Cine municipal Chrudim (Chrudim)
(Zbožňovaný)

deporte, goce activo (cantidad: 2)

(Rybářské závody) V 24.9.2021 - D 26.9.2021
Štěpánov (Štěpánov)
(Rybářské závody)
(Cvičení s dětmi 9 - 12 měsíců) V 24.9.2021 8:00
Centro materno Hlinečánek (Hlinsko)
(Cvičení s dětmi 9 - 12 měsíců)

eclesiástico (cantidad: 2)

(Bohoslužba) V 24.9.2021 17:00
Iglesia del Nacimiento de la Virgen María (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) V 24.9.2021 17:45
Iglesia de la Santa Trinidad (Kameničky)
(Bohoslužba)

exposiciones, mercadillos y ferias (cantidad: 5)

(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) V 9.7.2021 - D 31.10.2021
Palacio Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Výstava věnečků) M 11.5.2021 - J 30.9.2021
Centro Pohůdka (Heřmanův Městec)
(Výstava věnečků)
(Výstava výrobků z kmene Petra Douši) L 2.8.2021 - J 30.9.2021
Centro Pohůdka (Heřmanův Městec)
(Výstava výrobků z kmene Petra Douši)
(Výstava Fenomén Maria Callas) D 22.8.2021 - X 29.9.2021
Sala de exhibición del Teatro de Karel Pippich (Chrudim)
(Výstava Fenomén Maria Callas)
(Kristýna Hamáková - obrazy) D 5.9.2021 - D 31.10.2021
Centro multifuncional (Hlinsko)
(Kristýna Hamáková - obrazy)

música (cantidad: 3)

(Baroko v radostném a hravém kontextu) V 24.9.2021 19:00
Bio barroco (Chrudim)
(Baroko v radostném a hravém kontextu)
(Posvícenská zábava) V 24.9.2021 20:00
Casa cultural Tatran (Ctětín)
(Posvícenská zábava)
(Koncert Rak & Rak) V 24.9.2021 19:00
Palacete Karlštejn (Svratouch)
(Koncert Rak & Rak)

profesional (cantidad: 1)

(Týdny pro duševní zdraví) V 24.9.2021 10:00
Na Řekách (Hlinsko)
(Týdny pro duševní zdraví)

cinema - película (cantidad: 3)

(Okupace) Es posipedir la entrada V 24.9.2021 14:00
Bio Central (Hradec Králové)
(Okupace)
(Mainstream) Es posipedir la entrada V 24.9.2021 20:30
Bio Central (Hradec Králové)
(Mainstream)
(Zbožňovaný) Es posipedir la entrada V 24.9.2021 18:00
Bio Central (Hradec Králové)
(Zbožňovaný)

deporte, goce activo (cantidad: 2)

(Taneční 2021) Es posipedir la entrada V 24.9.2021 17:30 - 19:30
Adalbertinum (Hradec Králové)
(Taneční 2021)
(Prodloužená 2020) Es posipedir la entrada V 24.9.2021 20:00 - 23:00
Adalbertinum (Hradec Králové)
(Prodloužená 2020)

exposiciones, mercadillos y ferias (cantidad: 1)

(ZUŠka z Habrmanky vystavuje) V 3.9.2021 - M 26.10.2021
(Hradec Králové)
(ZUŠka z Habrmanky vystavuje)

social (cantidad: 2)

(32. ročník fotografické soutěže) J 1.4.2021 - J 30.9.2021
Impuls HK, centro de apoyo de las actividades artísticas (Hradec Králové)
(32. ročník fotografické soutěže)
(Fotosoutěž Život v Evropě) J 1.7.2021 - J 30.9.2021
(Hradec Králové)
(Fotosoutěž Život v Evropě)

cinema - película (cantidad: 1)

(Princezna zakletá v čase) V 24.9.2021 19:00
(Princezna zakletá v čase)

deporte, goce activo (cantidad: 1)

(Dynamo Pardubice - Motor Č. Budějovice) V 24.9.2021 18:00
Enteria Arena (Pardubice)
(Dynamo Pardubice - Motor Č. Budějovice)

exposiciones, mercadillos y ferias (cantidad: 10)

(Výstava: Pěr století na zubra neplatí) L 21.12.2020 - D 10.10.2021
Galería de Bohemia Oriental de Pardubice – Casa U Jonáše (Pardubice)
(Výstava: Pěr století na zubra neplatí)
(Evžen Sobek: Blue Dreaming) X 9.6.2021 - D 10.10.2021
Galería de Bohemia Oriental de Pardubice – Casa U Jonáše (Pardubice)
(Evžen Sobek: Blue Dreaming)
(Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu) X 9.6.2021 - D 10.10.2021
Galería de Bohemia Oriental de Pardubice – Casa U Jonáše (Pardubice)
(Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu)
(V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda) X 9.6.2021 - D 10.10.2021
Galería de Bohemia Oriental de Pardubice – Casa U Jonáše (Pardubice)
(V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky) X 23.6.2021 - D 7.11.2021
Galería de Bohemia Oriental de Pardubice – palacio (Pardubice)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky)
(Žena 2021 - 6. ročník) V 24.9.2021 10:00 - 18:00
Casa de la técnica (Pardubice)
(Žena 2021 - 6. ročník)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) V 1.1.2021 - V 31.12.2021
Galería de Bohemia Oriental de Pardubice – palacio (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG) X 9.6.2021 - D 10.10.2021
Galería de Bohemia Oriental de Pardubice – Casa U Jonáše (Pardubice)
(Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG)
(Výstava: Filip Hortenský) M 7.9.2021 - D 21.11.2021
(Pardubice)
(Výstava: Filip Hortenský)
(Dodoismus) L 20.9.2021 - X 20.10.2021
Teatro 29 (Pardubice)
(Dodoismus)

música (cantidad: 1)

(Katarzia & Pjoni (SK)) V 24.9.2021 20:00
Teatro 29 (Pardubice)
(Katarzia & Pjoni (SK))

ocio (cantidad: 14)

(Noc vědců na Univerzitě Pardubice) V 24.9.2021 16:00 - 22:00
Universidad Pardubice (Pardubice)
(Noc vědců na Univerzitě Pardubice)
(Noc vědců na hvězdárně) V 24.9.2021 19:00 - 23:45
Observatorio astronómico del barón Artur Kraus (Pardubice)
(Noc vědců na hvězdárně)
(Museum virtualis) J 29.4.2021 - V 31.12.2021
Palacio de Pardubice - Museo de Bohemia Oriental (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba) J 9.9.2021 - X 22.12.2021
Galería de Bohemia Oriental de Pardubice – palacio (Pardubice)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?) J 9.9.2021 - X 22.12.2021
Galería de Bohemia Oriental de Pardubice – palacio (Pardubice)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) J 9.9.2021 - X 22.12.2021
Galería de Bohemia Oriental de Pardubice – Casa U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Současná fotografie) J 9.9.2021 - D 10.10.2021
Galería de Bohemia Oriental de Pardubice – Casa U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Současná fotografie)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) J 9.9.2021 - X 22.12.2021
Galería de Bohemia Oriental de Pardubice – Casa U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Program pro školy: Těsné formy) J 9.9.2021 - D 10.10.2021
Galería de Bohemia Oriental de Pardubice – palacio (Pardubice)
(Program pro školy: Těsné formy)
(Program pro školy: Léto u moře) J 9.9.2021 - D 10.10.2021
Galería de Bohemia Oriental de Pardubice – Casa U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Léto u moře)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) J 9.9.2021 - X 22.12.2021
Taller de Galería de Bohemia del Este (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Na skok za Pernštejny) J 9.9.2021 - D 10.10.2021
Galería de Bohemia Oriental de Pardubice – Casa U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok za Pernštejny)
(Noc s Andersenem) V 24.9.2021 16:00 - S 25.9.2021 8:30
(Pardubice)
(Noc s Andersenem)
(Štístko a Poupěnka - Ať žijí pohádky!) Es posipedir la entrada V 24.9.2021 17:00
Casa de cultura Dukla (Pardubice)
(Štístko a Poupěnka - Ať žijí pohádky!)

profesional (cantidad: 3)

(Žena 2021 - 6. ročník) V 24.9.2021 10:00 - 18:00
Casa de la técnica (Pardubice)
(Žena 2021 - 6. ročník)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) J 9.9.2021 - X 22.12.2021
Taller de Galería de Bohemia del Este (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(89. seminář a workshop) V 24.9.2021 9:00 - 12:00
V 24.9.2021 13:00 - 15:00
Teatro 29 (Pardubice)
(89. seminář a workshop)

teatro (cantidad: 3)

(Sherlock v nesnázích) V 24.9.2021 18:00
Teatro de Bohemia del este (Pardubice)
(Sherlock v nesnázích)
(Souhvězdí aneb řecké báje mimo výseč) V 24.9.2021 17:00
Centro Kosatec (Pardubice)
(Souhvězdí aneb řecké báje mimo výseč)
(Štístko a Poupěnka - Ať žijí pohádky!) Es posipedir la entrada V 24.9.2021 17:00
Casa de cultura Dukla (Pardubice)
(Štístko a Poupěnka - Ať žijí pohádky!)

cinema - película (cantidad: 3)

(Ubal a zmiz) V 24.9.2021 19:00
Teatro de Šembera (Vysoké Mýto)
(Ubal a zmiz)
(Šarlatán) V 24.9.2021 20:00
Kino Bystré (Bystré)
(Šarlatán)
(Zbožňovaný) V 24.9.2021 19:30
Cine Sokol (Litomyšl )
(Zbožňovaný)

deporte, goce activo (cantidad: 1)

(Basketbal: Adfors Basket Seccon Litomyšl vs. Český Brod) V 24.9.2021 19:00
(Litomyšl)
(Basketbal: Adfors Basket Seccon Litomyšl vs. Český Brod)

eclesiástico (cantidad: 1)

(Bohoslužba - Mladočov) V 24.9.2021 18:30
(Poříčí u Litomyšle, Mladočov)
(Bohoslužba - Mladočov)

exposiciones, mercadillos y ferias (cantidad: 14)

(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost) D 13.6.2021 - D 3.10.2021
Šantovo nám. (Litomyšl)
(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) D 13.6.2021 - S 27.11.2021
Galería de Miroslav Kubík (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Časy mezi Časy) D 1.8.2021 - D 10.10.2021
Casa de los Caballeros - Galería de la ciudad de Litomyšl (Litomyšl)
(Časy mezi Časy)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková) L 6.9.2021 - D 31.10.2021
Palacio Nové Hrady (Nové Hrady)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění) M 4.5.2021 - D 29.5.2022
Portmoneum - Museo de Josef Váchal (Litomyšl)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění)
(Kampa a stálá expozice Městské obrazárny) M 1.6.2021 - D 3.10.2021
Pinacoteca municipal (Litomyšl)
(Kampa a stálá expozice Městské obrazárny)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie) D 22.8.2021 - D 2.1.2022
Museo regional de Litomyšl (Litomyšl)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie)
(Ukázky z knihy) X 1.9.2021 - J 30.9.2021
Pared viva (Svitavy)
(Ukázky z knihy)
(Výstava fotografií) X 1.9.2021 - J 30.9.2021
(Bystré)
(Výstava fotografií)
(Pocta osobnosti – Ján Šmok) X 1.9.2021 - J 30.9.2021
Cine Universo (Svitavy)
(Pocta osobnosti – Ján Šmok)
(Koncept v architektuře) J 2.9.2021 - J 30.9.2021
Centro de información turística de Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
(Koncept v architektuře)
(Grafica) V 3.9.2021 - J 30.9.2021
(Vysoké Mýto)
(Grafica)
(Listiny litomyšlského biskupství a kapituly) V 17.9.2021 - V 15.10.2021
Jiráskovo nám. (Litomyšl)
(Listiny litomyšlského biskupství a kapituly)
(Jaromír Krosch: The Best Of 1981 - 2021) S 18.9.2021 - V 29.10.2021
Galería Kroupa (Litomyšl)
(Jaromír Krosch: The Best Of 1981 - 2021)

música (cantidad: 6)

(Midi Lidi + Metastavy) Es posipedir la entrada V 24.9.2021 20:00
Music club Kotelna (Litomyšl)
(Midi Lidi + Metastavy)
(Aoi Trio) V 24.9.2021 19:00
Palacio Litomyšl (Litomyšl), Litomyšl
(Aoi Trio)
(Varhanní absolventský koncert) V 24.9.2021 19:00
Iglesia de la Elevación de la Sta. Cruz (Litomyšl)
(Varhanní absolventský koncert)
(Bratři Orffové) V 24.9.2021 19:30
Congregación de Hus - iglesia (Vysoké Mýto)
(Bratři Orffové)
(Personal Signet + Edain) V 24.9.2021 20:00
Club alternativo Tyjátr (Svitavy)
(Personal Signet + Edain)
(Power Night) V 24.9.2021 22:00
Dance club Donde Kolja (Litomyšl)
(Power Night)

ocio (cantidad: 3)

(Dětská herna) M 4.5.2021 - V 31.12.2021
Museo regional de Litomyšl (Litomyšl)
(Dětská herna)
(Legoprojekt) J 23.9.2021 - S 25.9.2021
Iglesia fraternal (Vysoké Mýto)
(Legoprojekt)
(Větrání charitního šatníku) V 24.9.2021 9:00 - 17:00
Kpt. Jaroše (Litomyšl)
(Větrání charitního šatníku)

social (cantidad: 3)

(Sbírkové dny Světlušky) L 6.9.2021 - J 30.9.2021
(Vysoké Mýto)
(Sbírkové dny Světlušky)
(Vycházková hra Střediska volného času) J 16.9.2021 - M 28.9.2021
Litomyšl
(Vycházková hra Střediska volného času)
(Litomyšl jinak) L 20.9.2021 - V 31.12.2021
Museo regional de Litomyšl (Litomyšl)
(Litomyšl jinak)

teatro (cantidad: 3)

(Národní divadlo, Laterna magika (CZ): Zázrak (s)tvoření) V 24.9.2021 10:00
Casa de Tyl de Polička (Polička)
(Národní divadlo, Laterna magika (CZ): Zázrak (s)tvoření)
(Baumann & Henderson (DE, CH): How things go) V 24.9.2021 19:00
Casa de Tyl de Polička (Polička)
(Baumann & Henderson (DE, CH): How things go)
(Fysioart (CZ): Les Objets Perdus) V 24.9.2021 20:30
Club de teatro (Polička)
(Fysioart (CZ): Les Objets Perdus)

exposiciones, mercadillos y ferias (cantidad: 1)

(Venkovní výstava příběhů z Indie) J 22.7.2021 - J 30.9.2021
(Hronov)
(Venkovní výstava příběhů z Indie)

número total de resultados: 133

Búsca tu actividad