Vacaciones en la República Checa:CZeCOTTourmapsBohemia del esteUNESCOVacaciones activasHorarios
loading...
Navegador turístico
Viki
Portal turístico oficial de la Provincia de Pardubice
República Checa
Nieblas 13°C
clima

Tiempo meteorológico - Pardubice

29.9. (03:00)
hoy
Nieblas
13°C
30.9.
mañana
Con claros y nubes
15°C/8°C
1.10.
viernesNublado
18°C/6°C
2.10.
sábadoNublado
18°C/11°C
Fuente: Tiempo meteorológico Meteocentrum

Calendario de eventos

Búsqueda de acontecimientos:
Zonas: Región Fronteriza de Bohemia y Moravia. Región fronteriza Kladské. . Montañas de Águilla (Orlické) y somontano. Región Fronteriza de Bohemia y Moravia. Región de Hradec Králové. Región de Pardubice. Región de Chrudim-Hlinsko.
Mapa para la elección de las zonas. Mapa para la elección de las zonas. Mapa para la elección de las zonas. Mapa para la elección de las zonas. Mapa para la elección de las zonas. Mapa para la elección de las zonas. Mapa para la elección de las zonas. Mapa para la elección de las zonas. Mapa para la elección de las zonas.








comienzo: fin:
Más parámetros de búsqueda

Mapa

deporte, goce activo (cantidad: 2)

(Fotbalové utkání) S 18.9.2021 15:30
(Lichkov)
(Fotbalové utkání)
(TJ Jablonné nad Orlicí - FBC ČPP Ostrava) S 18.9.2021 18:00
(Červená Voda)
(TJ Jablonné nad Orlicí - FBC ČPP Ostrava)

eclesiástico (cantidad: 2)

(Víkend pro rodiny) V 17.9.2021 - D 19.9.2021
Montaña de la Madre de Dios (Hedeč) con la Iglesia de la Asunción de la Virgen María - monasterio y lugar de peregrinación (Králíky)
(Víkend pro rodiny)
(Červenovodská pouť) V 17.9.2021 - D 19.9.2021
Červená Voda
(Červenovodská pouť)

exposiciones, mercadillos y ferias (cantidad: 1)

(Pásmo výstav k 540. výročí 1. písemné zmínky o obci Červená Voda) V 17.9.2021 - X 29.9.2021
Červená Voda
(Pásmo výstav k 540. výročí 1. písemné zmínky o obci Červená Voda)

cinema - película (cantidad: 4)

(Steklík a pokračování) S 18.9.2021 15:00
Escena Pequeńa (Ústí nad Orlicí)
(Steklík a pokračování)
(Tlapková patrola ve filmu (USA, Kanda, 2D)) S 18.9.2021 17:00
Centro cultural (Česká Třebová)
(Tlapková patrola ve filmu (USA, Kanda, 2D))
(After: Tajemství) S 18.9.2021 20:00
Fidiko (Žamberk)
(After: Tajemství)
(Jedině Tereza) S 18.9.2021 17:00
Fidiko (Žamberk)
(Jedině Tereza)

deporte, goce activo (cantidad: 14)

(Karate team KCK - nábor nových členů) V 10.9.2021 - D 31.10.2021
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)
(Rozběhněme pěstounství) L 13.9.2021 - D 19.9.2021
(Česká Třebová)
(Rozběhněme pěstounství)
(XXIV. ročník Rybářských závodů) S 18.9.2021
453062 Orlice Tichá (Choceň)
(XXIV. ročník Rybářských závodů)
(Lichkov - Králíky) S 18.9.2021
Nádražní (Jablonné nad Orlicí)
(Lichkov - Králíky)
(Rybářské závody) S 18.9.2021 7:00
(Lukavice)
(Rybářské závody)
(31. Žamberský Duatlon - MČR) S 18.9.2021 8:00 - 14:00
Žamberk
(31. Žamberský Duatlon - MČR)
(Memoriál Zdeňka Veselého) S 18.9.2021 9:00
(Ústí nad Orlicí)
(Memoriál Zdeňka Veselého)
(Dětská míle) S 18.9.2021 9:00 - 12:00
Palacio Opočno (Opočno)
(Dětská míle)
(21. žamberský miniduatlon) S 18.9.2021 11:00 - 12:30
Žamberk
(21. žamberský miniduatlon)
(O pohár starostky obce Orlické Podhůří) S 18.9.2021 13:00
Cancha de fútbol (Orlické Podhůří)
(O pohár starostky obce Orlické Podhůří)
(Sokolské olympijské hry) S 18.9.2021 13:00 - 17:00
Choceň
(Sokolské olympijské hry)
(Fotbalové utkání - A muži) S 18.9.2021 15:30
Stadion FK Letohrad (Letohrad)
(Fotbalové utkání - A muži)
(Závody minikár) S 18.9.2021 9:00 - 15:00
Ústí nad Orlicí
(Závody minikár)
(Taneční kurzy pro začátečníky) S 18.9.2021 19:00 - 22:00
Casa nacional de Kodym (Opočno)
(Taneční kurzy pro začátečníky)

exposiciones, mercadillos y ferias (cantidad: 18)

(Soubor výstav Ruce vzhůru!) L 3.5.2021 - D 31.10.2021
Palacio de los Kolowrat de Rychnov nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)
(Soubor výstav Ruce vzhůru!)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města) J 24.6.2021 - J 30.9.2021
Castillo Choceň - Museo Orlické (Choceň)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města)
(Výstava - Hoří?) V 2.7.2021 - D 19.9.2021
Museo municipal (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Hoří?)
(Výstava: Třikrát jinak) X 1.9.2021 - D 31.10.2021
(Česká Třebová)
(Výstava: Třikrát jinak)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu Oko a Klubem Obiektyw) J 2.9.2021 - J 30.9.2021
Crúz roja checa (Ústí nad Orlicí)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu Oko a Klubem Obiektyw)
(Vědomí řádu - Jan Sehnal (malba), Martin Hlubuček (sklo)) J 2.9.2021 - J 30.9.2021
Centro cultural (Česká Třebová)
(Vědomí řádu - Jan Sehnal (malba), Martin Hlubuček (sklo))
(Knihaři z Lanškrouna) J 2.9.2021 - D 14.11.2021
Castillo Lanškroun - Museo municipal (Lanškroun)
(Knihaři z Lanškrouna)
(Výstava fotografií - Člověk a jeho svět) J 2.9.2021 - J 30.9.2021
Escena Pequeńa (Ústí nad Orlicí)
(Výstava fotografií - Člověk a jeho svět)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové) J 2.9.2021 - D 31.10.2021
Biblioteca Municipal de Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové)
(Výstava fotografií Od koupadla k aquaparku) J 9.9.2021 - D 3.10.2021
Museo municipal (Ústí nad Orlicí)
(Výstava fotografií Od koupadla k aquaparku)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské) J 9.9.2021 - V 31.12.2021
Museo municipal (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské)
(Výstava z historie Divišova divadla) M 14.9.2021 - L 1.11.2021
Fidiko (Žamberk)
(Výstava z historie Divišova divadla)
(Výstava fotografií Petra Macla - Hosté na Zemi) X 15.9.2021 - J 30.9.2021
(Lanškroun)
(Výstava fotografií Petra Macla - Hosté na Zemi)
(Hosté na zemi) X 15.9.2021 - J 30.9.2021
(Lanškroun)
(Hosté na zemi)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně) V 17.9.2021 - M 30.11.2021
(Letohrad)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně)
(Modely vlaků ve staré výpravní budově v žel. stanici Ústí nad Orlicí) S 18.9.2021 9:30 - 18:00
ČD Bike (Ústí nad Orlicí)
(Modely vlaků ve staré výpravní budově v žel. stanici Ústí nad Orlicí)
(Choceňské trhy) S 18.9.2021 8:00 - 12:00
Centro de información de la ciudad de Choceň (Choceň)
(Choceňské trhy)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů) J 1.4.2021 - D 31.10.2021
Palacio Opočno (Opočno)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů)

gastronomía (cantidad: 3)

(2. zámecké burčákobraní) S 18.9.2021 17:00
Palacio Doudleby nad Orlicí (Doudleby nad Orlicí)
(2. zámecké burčákobraní)
(Rybí speciality) S 18.9.2021 9:00 - 14:00
(Lukavice)
(Rybí speciality)
(35. Přívratské vinobraní) S 18.9.2021 13:00
Přívrat
(35. Přívratské vinobraní)

históricos (cantidad: 1)

(Historickými vlaky do Žamberka) S 18.9.2021
Potštejn (Potštejn), Litomyšl (Litomyšl), Lanšperk (Dolní Dobrouč), Kostelec n.Orlicí (Kostelec nad Orlicí), ČD Bike (Letohrad), Doudleby n.Orlicí (Doudleby nad Orlicí), ČD Bike (Česká Třebová), Dolní Dobrouč (Dolní Dobrouč), ČD Bike (Ústí nad Orlicí), Týniště n.Orlicí (Týniště nad Orlicí), ČD Bike (Choceň), ČD Bike (Žamberk), Vysoké Mýto m. (Vysoké Mýto), Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
(Historickými vlaky do Žamberka)

música (cantidad: 3)

(Koncert u Rybníčku) S 18.9.2021 10:00
Residencia de ancianos (Lanškroun)
(Koncert u Rybníčku)
(Martin Moudrý (CZ) - varhany, Schola Cantus Gregoriani (CZ) - zpěv) S 18.9.2021 19:00
Iglesia de San Procopio (Dlouhá Třebová)
(Martin Moudrý (CZ) - varhany, Schola Cantus Gregoriani (CZ) - zpěv)
(Koncert Marie Rottrové) S 18.9.2021 19:00
Centro multifuncional LArt (Lanškroun)
(Koncert Marie Rottrové)

ocio (cantidad: 10)

(Rokytnická Muzejní noc s vůní střelného prachu) S 18.9.2021 18:30 - 21:00
Granero - Museo de las Montñas de Águilla (Rokytnice v Orlických horách)
(Rokytnická Muzejní noc s vůní střelného prachu)
(Čtenářská soutěž Lovci perel) L 1.3.2021 - D 31.10.2021
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) X 24.3.2021 - J 18.11.2021
(Choceň)
(Lovci perel)
(Nocovačka v Rose) V 17.9.2021 17:00 - S 18.9.2021 15:00
Centro familiar Rosa (Česká Třebová)
(Nocovačka v Rose)
(Exkurze ZO ČSOP Zlatá studánka) S 18.9.2021 7:00 - 18:00
Česká Třebová
(Exkurze ZO ČSOP Zlatá studánka)
(Burza) S 18.9.2021 9:00 - 12:00
Casa de Cultura (Dlouhoňovice)
(Burza)
(Drakyáda) S 18.9.2021 14:00
Jablonné nad Orlicí
(Drakyáda)
(Dny evropského dědictví) S 18.9.2021 15:00
Lanškroun
(Dny evropského dědictví)
(Móda v osvícenské společnosti a její proměny) S 18.9.2021 17:00 - 18:00
Palacio Opočno (Opočno)
(Móda v osvícenské společnosti a její proměny)
(Muzeum a světnička Járy Cimrmana) S 18.9.2021 9:00 - 17:00
Museo y alcoba de Jára Cimrman (Letohrad)
(Muzeum a světnička Járy Cimrmana)

profesional (cantidad: 3)

(Kurz anglického jazyka pro děti) J 2.9.2021 - J 30.9.2021
Václavské náměstí (Letohrad)
(Kurz anglického jazyka pro děti)
(Móda v osvícenské společnosti a její proměny) S 18.9.2021 17:00 - 18:00
Palacio Opočno (Opočno)
(Móda v osvícenské společnosti a její proměny)
(Taneční pro mládež) S 18.9.2021
Casa señorial (Choceň)
(Taneční pro mládež)

social (cantidad: 4)

(Den otevřených dveří v Neratově) S 18.9.2021
Iglesia de la Ascensión de la Virgen María (Neratov)
(Den otevřených dveří v Neratově)
(Oslavy - 150 let SDH Ústí nad Orlicí I.) S 18.9.2021
Ústí nad Orlicí
(Oslavy - 150 let SDH Ústí nad Orlicí I.)
(Podzimní den otevřených dveří ve Vonwillerce) S 18.9.2021 10:00
Centro cultural Vonwillerka (Žamberk)
(Podzimní den otevřených dveří ve Vonwillerce)
(Oslava 150 let založení SDH Ústí nad Orlicí v Hernychově vile) S 18.9.2021 13:30 - 17:30
Museo municipal (Ústí nad Orlicí)
(Oslava 150 let založení SDH Ústí nad Orlicí v Hernychově vile)

cinema - película (cantidad: 2)

(Muž se zaječíma ušima) S 18.9.2021 17:00
Cine municipal Chrudim (Chrudim)
(Muž se zaječíma ušima)
(Jedině Tereza) S 18.9.2021 19:30
Cine municipal Chrudim (Chrudim)
(Jedině Tereza)

deporte, goce activo (cantidad: 12)

(9. ročník vodáckého sjezdu) S 18.9.2021 11:00
Sala del club de scout (Ronov nad Doubravou)
(9. ročník vodáckého sjezdu)
(Dětské rybářské závody) S 18.9.2021
Prosetín
(Dětské rybářské závody)
(VIII. ročník podzimního sjezdu Chrudimky 2021) S 18.9.2021
Ronov nad Doubravou
(VIII. ročník podzimního sjezdu Chrudimky 2021)
(Krkonoše) S 18.9.2021
Chrudim
(Krkonoše)
(Memoriál Františka Lorence) S 18.9.2021 7:00 - 16:30
Štěpánov (Štěpánov)
(Memoriál Františka Lorence)
(Pěšky ze Šerlichu do Deštného v O. h) S 18.9.2021 7:00 - 19:00
Heřmanův Městec
(Pěšky ze Šerlichu do Deštného v O. h)
(Saar Challenge) S 18.9.2021 9:00
Olšinky (Hlinsko)
(Saar Challenge)
(Sušidla Cup 2021) S 18.9.2021 9:00
(Včelákov)
(Sušidla Cup 2021)
(Slavnostní otevření nového antukového hřiště: nohejbalový turnaj) S 18.9.2021 9:00
Casa de Cultura de Ždárec (Seč)
(Slavnostní otevření nového antukového hřiště: nohejbalový turnaj)
(Rozběhneme pěstounství aneb poběžíme spolu štafetový běh pro týmy) S 18.9.2021 10:00 - 13:00
Chrudim
(Rozběhneme pěstounství aneb poběžíme spolu štafetový běh pro týmy)
(FC Hlinsko - Ústí nad Orlicí) S 18.9.2021 9:30
S 18.9.2021 11:15
(Hlinsko)
(FC Hlinsko - Ústí nad Orlicí)
(Retro potápění - Memoriál Jiřího Trpíka) S 18.9.2021
(Leštinka)
(Retro potápění - Memoriál Jiřího Trpíka)

eclesiástico (cantidad: 3)

(Mše sv.) S 18.9.2021 9:00
Senior Centrum (Skuteč)
(Mše sv.)
(Bohoslužba) S 18.9.2021 17:00
Iglesia del Nacimiento de la Virgen María (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) S 18.9.2021 7:30
Iglesia de la Santa Trinidad (Kameničky)
(Bohoslužba)

exposiciones, mercadillos y ferias (cantidad: 7)

(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) V 9.7.2021 - D 31.10.2021
Palacio Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Výstava věnečků) M 11.5.2021 - J 30.9.2021
Centro Pohůdka (Heřmanův Městec)
(Výstava věnečků)
(Výstava výrobků z kmene Petra Douši) L 2.8.2021 - J 30.9.2021
Centro Pohůdka (Heřmanův Městec)
(Výstava výrobků z kmene Petra Douši)
(Výstava Fenomén Maria Callas) D 22.8.2021 - X 29.9.2021
Sala de exhibición del Teatro de Karel Pippich (Chrudim)
(Výstava Fenomén Maria Callas)
(Kristýna Hamáková - obrazy) D 5.9.2021 - D 31.10.2021
Centro multifuncional (Hlinsko)
(Kristýna Hamáková - obrazy)
(Výstave architekta Františka Schmornaze) S 11.9.2021 - D 19.9.2021
Švýcárna - museo (Slatiňany)
(Výstave architekta Františka Schmornaze)
(Výstava 50 let vzniku města) L 13.9.2021 - D 19.9.2021
Casa social (Slatiňany)
(Výstava 50 let vzniku města)

históricos (cantidad: 2)

(IV. setkání veteránů) S 18.9.2021 13:00
(Luže)
(IV. setkání veteránů)
(Praktická ukázka sokolnictví) S 18.9.2021 16:00
Heřmanův Městec
(Praktická ukázka sokolnictví)

música (cantidad: 3)

(Noční stanice) S 18.9.2021 16:00
(Trhová Kamenice, Polom)
(Noční stanice)
(Koncert) S 18.9.2021 17:00
Gimnasio de Sokol (Slatiňany)
(Koncert)
(Pořezanej ksicht vol. 6) S 18.9.2021 20:00
Complejo Cihelka (Hlinsko)
(Pořezanej ksicht vol. 6)

ocio (cantidad: 8)

(Hrané prohlídky na zámku) S 18.9.2021 15:00 - 18:00
Palacio Slatiňany (Slatiňany)
(Hrané prohlídky na zámku)
(Krkonoše) S 18.9.2021
Chrudim
(Krkonoše)
(Pěšky ze Šerlichu do Deštného v O. h) S 18.9.2021 7:00 - 19:00
Heřmanův Městec
(Pěšky ze Šerlichu do Deštného v O. h)
(Den otevřených dveří památek) S 18.9.2021 9:00 - 17:00
Museo de la cultura de muñecos de Chrudim (Chrudim)
(Den otevřených dveří památek)
(Den otevřených dveří památek) S 18.9.2021 9:00 - 17:00
Monasterio de Capuchinos con iglesia de San José - museo de esculturas barrocas (Chrudim)
(Den otevřených dveří památek)
(Den otevřených dveří památek) S 18.9.2021 9:00 - 17:00
Sala de conferencias de Vodní zdroje (Chrudim)
(Den otevřených dveří památek)
(IV. setkání veteránů) S 18.9.2021 13:00
(Luže)
(IV. setkání veteránů)
(Jiří Kolbaba - Norsko - oslava přírody) S 18.9.2021 18:00
Centro multifuncional (Hlinsko)
(Jiří Kolbaba - Norsko - oslava přírody)

profesional (cantidad: 2)

(Skautská kavárna) S 18.9.2021 9:30
Centro de Juan XXIII. (Hlinsko)
(Skautská kavárna)
(Respektovat a být respektován 4 denní kurz) S 18.9.2021 - D 19.9.2021
Centro de familia Radovánek (Heřmanův Městec), Heřmanův Městec
(Respektovat a být respektován 4 denní kurz)

social (cantidad: 4)

(Oslavy 50. let vzniku města) S 11.9.2021 - D 19.9.2021
Slatiňany
(Oslavy 50. let vzniku města)
(Ukliďme Skuteč) S 18.9.2021 8:30
(Skuteč)
(Ukliďme Skuteč)
(Jiří Kolbaba - Norsko - oslava přírody) S 18.9.2021 18:00
Centro multifuncional (Hlinsko)
(Jiří Kolbaba - Norsko - oslava přírody)
(Skautská kavárna) S 18.9.2021 9:30
Centro de Juan XXIII. (Hlinsko)
(Skautská kavárna)

cinema - película (cantidad: 6)

(Mimi šéf: rodinný podnik) Es posipedir la entrada S 18.9.2021 13:30
Bio Central (Hradec Králové)
(Mimi šéf: rodinný podnik)
(Shang-Chi a legenda o deseti prstenech) Es posipedir la entrada S 18.9.2021 15:00
Bio Central (Hradec Králové)
(Shang-Chi a legenda o deseti prstenech)
(Chlast) Es posipedir la entrada S 18.9.2021 21:00
Bio Central (Hradec Králové)
(Chlast)
(Tlapková patrola ve filmu) Es posipedir la entrada S 18.9.2021 16:00
Bio Central (Hradec Králové)
(Tlapková patrola ve filmu)
(Láska pod kapotou) Es posipedir la entrada S 18.9.2021 18:00
S 18.9.2021 20:29
Bio Central (Hradec Králové)
(Láska pod kapotou)
(Zelený rytíř) Es posipedir la entrada S 18.9.2021 20:00
Bio Central (Hradec Králové)
(Zelený rytíř)

exposiciones, mercadillos y ferias (cantidad: 2)

(ZUŠka z Habrmanky vystavuje) V 3.9.2021 - M 26.10.2021
(Hradec Králové)
(ZUŠka z Habrmanky vystavuje)
(Výstava Mýty o pěstounství) L 6.9.2021 - L 20.9.2021
(Hradec Králové)
(Výstava Mýty o pěstounství)

ocio (cantidad: 3)

(Noční komentovaná prohlídka města Hradec Králové s výstupem na Bílou věž) Es posipedir la entrada S 18.9.2021 20:00 - 21:30
Casa municipal (Hradec Králové)
(Noční komentovaná prohlídka města Hradec Králové s výstupem na Bílou věž)
(Kostel sv. Mikuláše - Komentovaná prohlídka) Es posipedir la entrada S 18.9.2021 15:00 - 15:30
Iglesia de San Nicolás (Hradec Králové)
(Kostel sv. Mikuláše - Komentovaná prohlídka)
(Svítání na Bílé věži 2021) Es posipedir la entrada S 18.9.2021 6:37 - 7:37
Torre Blanca (Hradec Králové)
(Svítání na Bílé věži 2021)

profesional (cantidad: 2)

(Ptačí ostrov) Es posipedir la entrada S 18.9.2021 15:30 - 17:00
Observatorio astronómico y planetario de Hradec Králové (Hradec Králové)
(Ptačí ostrov)
(Voyager) Es posipedir la entrada S 18.9.2021 18:30 - 20:00
Observatorio astronómico y planetario de Hradec Králové (Hradec Králové)
(Voyager)

social (cantidad: 3)

(32. ročník fotografické soutěže) J 1.4.2021 - J 30.9.2021
Impuls HK, centro de apoyo de las actividades artísticas (Hradec Králové)
(32. ročník fotografické soutěže)
(Fotosoutěž Život v Evropě) J 1.7.2021 - J 30.9.2021
(Hradec Králové)
(Fotosoutěž Život v Evropě)
(Hradecká kulturní pátračka Prázdninová bojovka po stopách kultury) Es posipedir la entrada S 18.9.2021 10:00 - 17:00
Teatro Drak (Hradec Králové)
(Hradecká kulturní pátračka Prázdninová bojovka po stopách kultury)

teatro (cantidad: 1)

(Kdo se bojí Virginie Woolfové) Es posipedir la entrada S 18.9.2021 19:00 - 21:45
Teatro de Klicpera - Estudio Beseda (Hradec Králové)
(Kdo se bojí Virginie Woolfové)

deporte, goce activo (cantidad: 4)

(Cyklotoulky se Slovanem tentokrát po Kutnohorsku) S 18.9.2021
Pardubice
(Cyklotoulky se Slovanem tentokrát po Kutnohorsku)
(Ze zámku do betléma) S 18.9.2021
Pardubice
(Ze zámku do betléma)
(Kocourkovské vandrování) S 18.9.2021 7:00 - 17:30
Lázně Bohdaneč
(Kocourkovské vandrování)
(Loučení s létem) S 18.9.2021 8:00 - 15:00
Holice
(Loučení s létem)

exposiciones, mercadillos y ferias (cantidad: 11)

(Výstava: Pěr století na zubra neplatí) L 21.12.2020 - D 10.10.2021
Galería de Bohemia Oriental de Pardubice – Casa U Jonáše (Pardubice)
(Výstava: Pěr století na zubra neplatí)
(Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu) X 9.6.2021 - D 10.10.2021
Galería de Bohemia Oriental de Pardubice – Casa U Jonáše (Pardubice)
(Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu)
(V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda) X 9.6.2021 - D 10.10.2021
Galería de Bohemia Oriental de Pardubice – Casa U Jonáše (Pardubice)
(V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda)
(Evžen Sobek: Blue Dreaming) X 9.6.2021 - D 10.10.2021
Galería de Bohemia Oriental de Pardubice – Casa U Jonáše (Pardubice)
(Evžen Sobek: Blue Dreaming)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky) X 23.6.2021 - D 7.11.2021
Galería de Bohemia Oriental de Pardubice – palacio (Pardubice)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky)
(Festival tetování Tattoo Event 2021 Pardubice) S 18.9.2021 10:00 - 22:00
Congress Centre Pardubice (Pardubice)
(Festival tetování Tattoo Event 2021 Pardubice)
(Festival Tattoo Event) S 18.9.2021 10:00 - 22:00
Atrium Palác Pardubice (Pardubice)
(Festival Tattoo Event)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) V 1.1.2021 - V 31.12.2021
Galería de Bohemia Oriental de Pardubice – palacio (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG) X 9.6.2021 - D 10.10.2021
Galería de Bohemia Oriental de Pardubice – Casa U Jonáše (Pardubice)
(Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG)
(Výstava: Filip Hortenský) M 7.9.2021 - D 21.11.2021
(Pardubice)
(Výstava: Filip Hortenský)
(Chovatelská prodejní výstava Svinčany 2021) S 18.9.2021 8:00 - 17:00
(Svinčany)
(Chovatelská prodejní výstava Svinčany 2021)

gastronomía (cantidad: 2)

(Burčákové slavnosti na zámku v Cholticích Aneb ochutnávky nejen burčáku) S 18.9.2021 14:00
Palacio Choltice (Choltice)
(Burčákové slavnosti na zámku v Cholticích Aneb ochutnávky nejen burčáku)
(Burčákový expres) S 18.9.2021 13:00 - 18:00
Pardubice (Pardubice)
(Burčákový expres)

históricos (cantidad: 1)

(Burčákový expres) S 18.9.2021 13:00 - 18:00
Pardubice (Pardubice)
(Burčákový expres)

música (cantidad: 5)

(Festival tetování Tattoo Event 2021 Pardubice) S 18.9.2021 10:00 - 22:00
Congress Centre Pardubice (Pardubice)
(Festival tetování Tattoo Event 2021 Pardubice)
(Oi ! punk fest) S 18.9.2021 18:00
Ponorka – club de música (Pardubice)
(Oi ! punk fest)
(Mirai) Es posipedir la entrada S 18.9.2021 20:00
Cerevecería de Pardubice (Pardubice)
(Mirai)
(Loučení s létem) S 18.9.2021 10:00
Lázně Bohdaneč (Lázně Bohdaneč)
(Loučení s létem)
(XIV. Festival pěveckých sborů) S 18.9.2021 16:00
(XIV. Festival pěveckých sborů)

ocio (cantidad: 14)

(Tajný kryt) S 18.9.2021 11:00
Palacio de Pardubice - Museo de Bohemia Oriental (Pardubice)
(Tajný kryt)
(Kryt civilní obrany) S 18.9.2021 13:00
Palacio de Pardubice - Museo de Bohemia Oriental (Pardubice)
(Kryt civilní obrany)
(Kouzelnické představení nejen pro děti) S 18.9.2021 13:00 - 14:00
(Pardubice)
(Kouzelnické představení nejen pro děti)
(Museum virtualis) J 29.4.2021 - V 31.12.2021
Palacio de Pardubice - Museo de Bohemia Oriental (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Program pro školy: Léto u moře) J 9.9.2021 - D 10.10.2021
Galería de Bohemia Oriental de Pardubice – Casa U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Léto u moře)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) J 9.9.2021 - X 22.12.2021
Galería de Bohemia Oriental de Pardubice – Casa U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Program pro školy: Současná fotografie) J 9.9.2021 - D 10.10.2021
Galería de Bohemia Oriental de Pardubice – Casa U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Současná fotografie)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) J 9.9.2021 - X 22.12.2021
Galería de Bohemia Oriental de Pardubice – Casa U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) J 9.9.2021 - X 22.12.2021
Taller de Galería de Bohemia del Este (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba) J 9.9.2021 - X 22.12.2021
Galería de Bohemia Oriental de Pardubice – palacio (Pardubice)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba)
(Program pro školy: Na skok za Pernštejny) J 9.9.2021 - D 10.10.2021
Galería de Bohemia Oriental de Pardubice – Casa U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok za Pernštejny)
(Program pro školy: Těsné formy) J 9.9.2021 - D 10.10.2021
Galería de Bohemia Oriental de Pardubice – palacio (Pardubice)
(Program pro školy: Těsné formy)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?) J 9.9.2021 - X 22.12.2021
Galería de Bohemia Oriental de Pardubice – palacio (Pardubice)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)
(Pardubický Slavín) S 18.9.2021 15:00
Pardubice
(Pardubický Slavín)

profesional (cantidad: 3)

(Festival tetování Tattoo Event 2021 Pardubice) S 18.9.2021 10:00 - 22:00
Congress Centre Pardubice (Pardubice)
(Festival tetování Tattoo Event 2021 Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) J 9.9.2021 - X 22.12.2021
Taller de Galería de Bohemia del Este (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Jak číst syntezátory (Mary C & Martin Tvrdý)) S 18.9.2021 13:00
Teatro 29 (Pardubice)
(Jak číst syntezátory (Mary C & Martin Tvrdý))

social (cantidad: 3)

(Eldis Dětský super den) S 18.9.2021 10:00 - 17:00
Hipódromo Pardubice (Pardubice)
(Eldis Dětský super den)
(Burčákové slavnosti na zámku v Cholticích Aneb ochutnávky nejen burčáku) S 18.9.2021 14:00
Palacio Choltice (Choltice)
(Burčákové slavnosti na zámku v Cholticích Aneb ochutnávky nejen burčáku)
(Dabing - 27.ročník udílení cen Františka Filipovského) S 18.9.2021 13:00
Masarykovo náměstí (Přelouč)
(Dabing - 27.ročník udílení cen Františka Filipovského)

teatro (cantidad: 1)

(Z postele do postele) S 18.9.2021 19:00
Teatro de Bohemia del este (Pardubice)
(Z postele do postele)

cinema - película (cantidad: 4)

(Gump – Pes, který naučil lidi žít) S 18.9.2021 17:00
S 18.9.2021 19:30
Cine Universo (Svitavy)
(Gump – Pes, který naučil lidi žít)
(Prvok, Šampón, Tečka a Karel) S 18.9.2021 19:30
Cine Sokol (Litomyšl )
(Prvok, Šampón, Tečka a Karel)
(Gump - Pes, který naučil lidi žít) Es posipedir la entrada S 18.9.2021 17:00
Cine Sokol (Litomyšl )
(Gump - Pes, který naučil lidi žít)
(Deníček moderního fotra) S 18.9.2021 19:00
Teatro de Šembera (Vysoké Mýto)
(Deníček moderního fotra)

deporte, goce activo (cantidad: 7)

(Rozběhneme pěstounství) L 13.9.2021 - D 19.9.2021
(Litomyšl)
(Rozběhneme pěstounství)
(8. mistrovství Východních Čech v klasickém silovém trojboji) S 18.9.2021 8:00
Střelnice (Svitavy)
(8. mistrovství Východních Čech v klasickém silovém trojboji)
(TJ SY – Slavoj Vyšehrad B) S 18.9.2021 10:00
S 18.9.2021 12:15
Svitavský stadion (Svitavy)
(TJ SY – Slavoj Vyšehrad B)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. Vysoká Nad Labem) S 18.9.2021 13:00
S 18.9.2021 14:45
(Litomyšl)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. Vysoká Nad Labem)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. SŠB Pardubice) S 18.9.2021 17:00
S 18.9.2021 18:45
(Litomyšl)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. SŠB Pardubice)
(Fbk TJ Svitavy – 1. MVIL Ostrava) S 18.9.2021 20:00
Střelnice (Svitavy)
(Fbk TJ Svitavy – 1. MVIL Ostrava)
(Dojdi na náměstí a zahraj si - s basketbalisty) J 16.9.2021 - S 18.9.2021
Smetanovo náměstí (Litomyšl)
(Dojdi na náměstí a zahraj si - s basketbalisty)

exposiciones, mercadillos y ferias (cantidad: 15)

(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) D 13.6.2021 - S 27.11.2021
Galería de Miroslav Kubík (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost) D 13.6.2021 - D 3.10.2021
Šantovo nám. (Litomyšl)
(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost)
(Časy mezi Časy) D 1.8.2021 - D 10.10.2021
Casa de los Caballeros - Galería de la ciudad de Litomyšl (Litomyšl)
(Časy mezi Časy)
(Malířský salon) S 4.9.2021 - D 19.9.2021
Galería municipal (Vysoké Mýto)
(Malířský salon)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková) L 6.9.2021 - D 31.10.2021
Palacio Nové Hrady (Nové Hrady)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění) M 4.5.2021 - D 29.5.2022
Portmoneum - Museo de Josef Váchal (Litomyšl)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění)
(Kampa a stálá expozice Městské obrazárny) M 1.6.2021 - D 3.10.2021
Pinacoteca municipal (Litomyšl)
(Kampa a stálá expozice Městské obrazárny)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie) D 22.8.2021 - D 2.1.2022
Museo regional de Litomyšl (Litomyšl)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie)
(Výstava fotografií) X 1.9.2021 - J 30.9.2021
(Bystré)
(Výstava fotografií)
(Ukázky z knihy) X 1.9.2021 - J 30.9.2021
Pared viva (Svitavy)
(Ukázky z knihy)
(Pocta osobnosti – Ján Šmok) X 1.9.2021 - J 30.9.2021
Cine Universo (Svitavy)
(Pocta osobnosti – Ján Šmok)
(Koncept v architektuře) J 2.9.2021 - J 30.9.2021
Centro de información turística de Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
(Koncept v architektuře)
(Grafica) V 3.9.2021 - J 30.9.2021
(Vysoké Mýto)
(Grafica)
(Listiny litomyšlského biskupství a kapituly) V 17.9.2021 - V 15.10.2021
Jiráskovo nám. (Litomyšl)
(Listiny litomyšlského biskupství a kapituly)
(Starodávný jarmark) S 18.9.2021 8:00 - 17:00
Smetanovo náměstí (Litomyšl)
(Starodávný jarmark)

música (cantidad: 6)

(Zahradní slavnost) S 18.9.2021 14:00 - 16:00
Jardines monasteriales (Litomyšl)
(Zahradní slavnost)
(Hana Robinson) S 18.9.2021 16:30 - 18:00
Casa de Smetana (Litomyšl)
(Hana Robinson)
(Festivalový ples - Hudba) S 18.9.2021 20:00
Casa de Smetana (Litomyšl)
(Festivalový ples - Hudba)
(Pall Mall Art) S 18.9.2021 10:00 - 13:30
Casa de Smetana (Litomyšl)
(Pall Mall Art)
(Houseland) S 18.9.2021 22:00
Dance club Donde Kolja (Litomyšl)
(Houseland)
(Diskotéka 70.-90. let) S 18.9.2021 22:00
Music club Kotelna (Litomyšl), Litomyšl
(Diskotéka 70.-90. let)

ocio (cantidad: 2)

(Dětská herna) M 4.5.2021 - V 31.12.2021
Museo regional de Litomyšl (Litomyšl)
(Dětská herna)
(Dny evropského dědictví) S 18.9.2021 15:00
Casa de Ottendorf (Svitavy)
(Dny evropského dědictví)

profesional (cantidad: 1)

(Bezplatné testovací jízdy elektrokol) S 18.9.2021 8:00 - 15:00
Smetanovo náměstí (Litomyšl)
(Bezplatné testovací jízdy elektrokol)

social (cantidad: 5)

(Sbírkové dny Světlušky) L 6.9.2021 - J 30.9.2021
(Vysoké Mýto)
(Sbírkové dny Světlušky)
(Vycházková hra Střediska volného času) J 16.9.2021 - M 28.9.2021
Litomyšl
(Vycházková hra Střediska volného času)
(Benefiční zahradní zábava) S 18.9.2021
Congregación de Hus - iglesia (Vysoké Mýto)
(Benefiční zahradní zábava)
(Pall Mall Art) S 18.9.2021 10:00 - 13:30
Casa de Smetana (Litomyšl)
(Pall Mall Art)
(Zažít město jinak) S 18.9.2021 13:00
(Svitavy)
(Zažít město jinak)

teatro (cantidad: 3)

(Zahradní slavnost) S 18.9.2021 14:00 - 16:00
Jardines monasteriales (Litomyšl)
(Zahradní slavnost)
(Pall Mall Art) S 18.9.2021 10:00 - 13:30
Casa de Smetana (Litomyšl)
(Pall Mall Art)
(XIV. večer MAC) S 18.9.2021 20:00
Club alternativo Tyjátr (Svitavy)
(XIV. večer MAC)

número total de resultados: 200

Búsca tu actividad