Vacaciones en la República Checa:CZeCOTTourmapsBohemia del esteUNESCOVacaciones activasHorarios
Portal turístico oficial de
la Provincia de Pardubice
Nieblas 5°C
clima

Tiempo meteorológico - Pardubice

12.11. (08:00)
hoy
Nieblas
5°C
13.11.
mañana
Lluvia
4°C/3°C
14.11.
juevesNublado
8°C/2°C
15.11.
viernesNublado
13°C/8°C
Fuente: Tiempo meteorológico Meteocentrum

Calendario de eventos

Búsqueda de acontecimientos:
Zonas: Región Fronteriza de Bohemia y Moravia. Región fronteriza Kladské. . Montañas de Águilla (Orlické) y somontano. Región Fronteriza de Bohemia y Moravia. Región de Hradec Králové. Región de Pardubice. Región de Chrudim-Hlinsko.
Mapa para la elección de las zonas. Mapa para la elección de las zonas. Mapa para la elección de las zonas. Mapa para la elección de las zonas. Mapa para la elección de las zonas. Mapa para la elección de las zonas. Mapa para la elección de las zonas. Mapa para la elección de las zonas. Mapa para la elección de las zonas.








comienzo: fin:
Más parámetros de búsqueda

Mapa

cinema - película (cantidad: 7)

(Ženská na vrcholu (ČR/SR) 2D) D 10.11.2019 17:00
Centro cultural (Česká Třebová)
(Ženská na vrcholu (ČR/SR) 2D)
(Zloba: Královna všeho zlého) D 10.11.2019 17:00
Cine de Lanškroun (Lanškroun)
(Zloba: Královna všeho zlého)
(Abstinent) D 10.11.2019 19:30
Cine municipal (Jablonné nad Orlicí )
(Abstinent)
(Ženská na vrcholu) D 10.11.2019 19:30
Cine de Lanškroun (Lanškroun)
(Ženská na vrcholu)
(Addamsova rodina) D 10.11.2019 17:00
Fidiko (Žamberk)
(Addamsova rodina)
(Ženská na vrcholu) D 10.11.2019 20:00
Fidiko (Žamberk)
(Ženská na vrcholu)
(Ženská na vrcholu) D 10.11.2019 17:30
Cine Máj (Choceň)
(Ženská na vrcholu)

deporte, goce activo (cantidad: 3)

(HC Opočno - HC Wikov Hronov) D 10.11.2019 17:00
Estadio de invierno (Opočno)
(HC Opočno - HC Wikov Hronov)
(Veřejné bruslení) D 10.11.2019 14:00 - 15:45
Estadio de invierno (Choceň)
(Veřejné bruslení)
(Veřejné bruslení) D 10.11.2019 14:00 - 16:00
Estadio de invierno (Opočno)
(Veřejné bruslení)

eclesiástico (cantidad: 5)

(80 let Husova sboru) D 10.11.2019 9:00 - 18:00
Congregación de Hus - iglesia (Rychnov nad Kněžnou)
(80 let Husova sboru)
(Bohoslužba) D 10.11.2019 11:30
Iglesia de San Pedro y San Pablo (České Petrovice)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) D 10.11.2019 8:30
Iglesia de San Jorge (Kunvald)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) D 10.11.2019 9:30
Iglesia de San Václav (Žamberk)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) D 10.11.2019 10:00
Iglesia de la Santa Trinidad (Klášterec nad Orlicí)
(Bohoslužba)

exposiciones, mercadillos y ferias (cantidad: 18)

(Od košilky k rubáši aneb narození a smrt v české lidové kultuře) J 19.9.2019 - D 10.11.2019
Museo municipal (Česká Třebová)
(Od košilky k rubáši aneb narození a smrt v české lidové kultuře)
(Textilní tvorba Dagmar F.) V 4.10.2019 - D 24.11.2019
Museo municipal (Ústí nad Orlicí)
(Textilní tvorba Dagmar F.)
(Výstava - Kamenná krása) V 4.10.2019 - D 12.1.2020
Museo municipal (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Kamenná krása)
(Copuli lapidum - viděné i skryté: Hrady a tvrze v povodí Tiché Orlice) S 19.10.2019 - D 10.11.2019
Choceň - museo y palacio (Choceň)
(Copuli lapidum - viděné i skryté: Hrady a tvrze v povodí Tiché Orlice)
(Svět hraček) S 31.8.2019 - S 16.11.2019
Lanškroun - palacio y museo municipal (Lanškroun)
(Svět hraček)
(Sametová revoluce) S 31.8.2019 - S 16.11.2019
Lanškroun - palacio y museo municipal (Lanškroun)
(Sametová revoluce)
(Knihovnice vystavují) D 29.9.2019 - M 31.12.2019
(Česká Třebová)
(Knihovnice vystavují)
(Výstava ilustrací Václava Smejkala - JMB100 Plus) J 3.10.2019 - V 20.12.2019
(Lanškroun)
(Výstava ilustrací Václava Smejkala - JMB100 Plus)
(Výstava Vladimíra Hanuše) J 17.10.2019 - V 20.12.2019
(Kostelec nad Orlicí)
(Výstava Vladimíra Hanuše)
(17. listopad 1989) V 1.11.2019 - M 31.12.2019
(Žamberk)
(17. listopad 1989)
(Josef Kejval - Outkovky) S 2.11.2019 - D 24.11.2019
Kvasiny - palacio (Kvasiny)
(Josef Kejval - Outkovky)
(Samet ve fotografii) L 4.11.2019 - M 31.12.2019
Kostelec nad Orlicí
(Samet ve fotografii)
(Výstava obrazů) L 4.11.2019 - X 18.12.2019
(Letohrad)
(Výstava obrazů)
(Záblesky svobody aneb Konec 80. let ve fotografiích Miloše Fikejze) M 5.11.2019 - V 10.1.2020
Biblioteca Municipal de Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
(Záblesky svobody aneb Konec 80. let ve fotografiích Miloše Fikejze)
(Výběr z tvorby 2019 – výstava) X 6.11.2019 - V 29.11.2019
Escena Pequeńa (Ústí nad Orlicí)
(Výběr z tvorby 2019 – výstava)
(Výstava Samet 1989) V 8.11.2019 - S 30.11.2019
Teatro Roškotovo y cine Mayo (Ústí nad Orlicí)
(Výstava Samet 1989)
(15 hlav v rámu) V 8.11.2019 - D 1.12.2019
Centro cultural (Česká Třebová)
(15 hlav v rámu)
(Výstava o 100leté historii skautingu v Chocni) D 10.11.2019 9:00 - 14:00
Junák - union de los escaitistos de la Rep. Checa (Choceň)
(Výstava o 100leté historii skautingu v Chocni)

gastronomía (cantidad: 9)

(Svatomartinský víkend) V 8.11.2019 - D 10.11.2019
(Deštné v Orlických horách)
(Svatomartinský víkend)
(Svatomartinské husy na Chatě Hvězdě) J 7.11.2019 - D 17.11.2019
(Ústí nad Orlicí)
(Svatomartinské husy na Chatě Hvězdě)
(Svatomartinské posvícení v Hotelu Havel) V 8.11.2019 - L 11.11.2019
Hotel Havel (Rychnov nad Kněžnou)
(Svatomartinské posvícení v Hotelu Havel)
(Svatomartinská husa) V 8.11.2019 - D 10.11.2019
(Kostelec nad Orlicí)
(Svatomartinská husa)
(Svatomartinské husí hody) V 8.11.2019 - L 11.11.2019
Fortaleza Orlice (Letohrad)
(Svatomartinské husí hody)
(Svatomartinská husa a mladá vína v hotelu Kunštát) S 9.11.2019 - D 10.11.2019
(Orlické Záhoří)
(Svatomartinská husa a mladá vína v hotelu Kunštát)
(Svatomartinské hody) S 9.11.2019 - D 17.11.2019
April hotel Panorama (Rychnov nad Kněžnou)
(Svatomartinské hody)
(Svatomartinské speciality) D 10.11.2019 11:00
(Lukavice)
(Svatomartinské speciality)
(Martinská husí pečínka) D 10.11.2019
(Bystřec)
(Martinská husí pečínka)

música (cantidad: 3)

(Kongo - Las Vegas Night) S 9.11.2019 21:00 - D 10.11.2019 5:00
Kongo dance-club (Letohrad)
(Kongo - Las Vegas Night)
(Taneční odpoledne) D 10.11.2019 14:00
Centro social, Cine (Rychnov nad Kněžnou)
(Taneční odpoledne)
(Koncert Gratia et Laetitia) D 10.11.2019 15:00
Iglesia de la Ascensión de la Virgen María (Letohrad, Orlice)
(Koncert Gratia et Laetitia)

ocio (cantidad: 2)

(Výstava v ČČK - Háčkované dekorace) V 1.11.2019 - S 30.11.2019
Crúz roja checa (Ústí nad Orlicí)
(Výstava v ČČK - Háčkované dekorace)
(Velký karneval na téma cirkus) D 10.11.2019 16:00
Teatro de Pelcl (Rychnov nad Kněžnou)
(Velký karneval na téma cirkus)

profesional (cantidad: 4)

(Kurz Manželské večery - Rychnov nad Kněžnou) Es posipedir la entrada L 14.10.2019 - L 2.12.2019
(Rychnov nad Kněžnou)
(Kurz Manželské večery - Rychnov nad Kněžnou)
(Taneční pro páry) D 10.11.2019
(Bystřec)
(Taneční pro páry)
(Relaxační víkend s automasážemi) D 10.11.2019 9:00 - 14:00
(Ústí nad Orlicí)
(Relaxační víkend s automasážemi)
(Workshop LDO Cesta k akrobacii) D 10.11.2019 9:00
(Ústí nad Orlicí)
(Workshop LDO Cesta k akrobacii)

teatro (cantidad: 1)

(Batacchio) D 10.11.2019 19:30
Teatro Roškotovo y cine Mayo (Ústí nad Orlicí)
(Batacchio)

cinema - película (cantidad: 4)

(Sněžný kluk) D 10.11.2019 15:00
Cine municipal Chrudim (Chrudim)
(Sněžný kluk)
(Hra) D 10.11.2019 19:30
Cine municipal Chrudim (Chrudim)
(Hra)
(Ženská na vrcholu) D 10.11.2019 19:00
Centro multifuncional (Hlinsko)
(Ženská na vrcholu)
(Ženská na vrcholu) D 10.11.2019 17:00
Cine municipal Chrudim (Chrudim)
(Ženská na vrcholu)

deporte, goce activo (cantidad: 4)

(FC Hlinsko - Trutnov) D 10.11.2019 14:00
(Hlinsko)
(FC Hlinsko - Trutnov)
(TRX) D 10.11.2019 17:00
(Hlinsko)
(TRX)
(Bruslení pro veřejnost) D 10.11.2019 13:15
Estadio de invierno (Hlinsko)
(Bruslení pro veřejnost)
(Tabata) D 10.11.2019 18:00
(Hlinsko)
(Tabata)

eclesiástico (cantidad: 13)

(Bohoslužba) D 10.11.2019 7:30
Centro de Juan XXIII. (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) D 10.11.2019 8:00
(Trhová Kamenice)
(Bohoslužba)
(Nedělní bohoslužba) D 10.11.2019 8:00
(Bojanov)
(Nedělní bohoslužba)
(Bohoslužba) D 10.11.2019 8:30
(Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) D 10.11.2019 9:00
Iglesia evangelica (Krouna)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) D 10.11.2019 9:00
Fortín (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Nedělní bohoslužba) D 10.11.2019 9:30
Iglesia de San Lorenzo (Seč)
(Nedělní bohoslužba)
(Setkání apoštolské církve) D 10.11.2019 10:00
Iglesia Apostólica - Congregación de Hlinsko (Hlinsko)
(Setkání apoštolské církve)
(Bohoslužba) D 10.11.2019 11:00
(Studnice)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) D 10.11.2019 8:00
(Krouna)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) D 10.11.2019 9:30
(Hlinsko, Chlum)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) D 10.11.2019 17:00
Iglesia del Nacimiento de la Virgen María (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) D 10.11.2019 10:30
Iglesia de la Santa Trinidad (Kameničky)
(Bohoslužba)

exposiciones, mercadillos y ferias (cantidad: 8)

(Tanec kolem baletky - co se děje v restaurátorské dílně?) V 28.9.2018 - D 5.1.2020
Museo de la cultura de muñecos de Chrudim (Chrudim)
(Tanec kolem baletky - co se děje v restaurátorské dílně?)
(Výstava fotografií) S 28.9.2019 - D 10.11.2019
(Hlinsko v Čechách)
(Výstava fotografií)
(Výstava fotografií) M 1.10.2019 - S 30.11.2019
(Hlinsko)
(Výstava fotografií)
(Století sportu a fotbalu ve Skutči) M 8.10.2019 - D 17.11.2019
Museo de la ciudad en Skuteč (Skuteč)
(Století sportu a fotbalu ve Skutči)
(Natrach Ditrach) V 18.10.2019 - D 2.2.2020
Museo de la cultura de muñecos de Chrudim (Chrudim)
(Natrach Ditrach)
(Adolf Born - Jak vzniká poštovní známka) S 19.10.2019 - D 24.11.2019
Heřmanův Městec - ghetto judío, sinagoga (Heřmanův Městec)
(Adolf Born - Jak vzniká poštovní známka)
(Ludmila Sadílková - Kresby) V 1.11.2019 - S 30.11.2019
Chrudim
(Ludmila Sadílková - Kresby)
(Jiří Křiklava - výstava) M 5.11.2019 - J 2.1.2020
Centro multifuncional (Hlinsko)
(Jiří Křiklava - výstava)

gastronomía (cantidad: 5)

(Svatomartinské hody) V 8.11.2019 - L 11.11.2019
Hotel Šustr (Nasavrky)
(Svatomartinské hody)
(Svatomartinské hody) V 8.11.2019 - L 11.11.2019
(Nasavrky)
(Svatomartinské hody)
(Svatomartinská husa) V 8.11.2019 - L 11.11.2019
(Slatiňany)
(Svatomartinská husa)
(Svatomartinské hody) D 10.11.2019 11:00 - 15:00
(Seč)
(Svatomartinské hody)
(Svatomartinská husa) D 10.11.2019 11:00
(Miřetice)
(Svatomartinská husa)

música (cantidad: 1)

(Koncert Vesmírné Kapely) D 10.11.2019 15:00
Iglesia de la Ascensión de la Virgen María (Chrudim)
(Koncert Vesmírné Kapely)

profesional (cantidad: 1)

(Vánoční focení) D 10.11.2019 10:00
Centro materno Hlinečánek (Hlinsko)
(Vánoční focení)

social (cantidad: 2)

(Výtvarná soutěž Draci a dráčci, nejen v pohádkách) M 1.10.2019 - L 10.2.2020
(Hlinsko)
(Výtvarná soutěž Draci a dráčci, nejen v pohádkách)
(Listopad 1989 v Chrudimi tehdy a dnes) D 10.11.2019 17:00
Iglesia evangelica (Chrudim)
(Listopad 1989 v Chrudimi tehdy a dnes)

teatro (cantidad: 1)

(Cirkusárum) D 10.11.2019 15:00
Museo de la cultura de muñecos de Chrudim (Chrudim)
(Cirkusárum)

cinema - película (cantidad: 5)

(Fany a pes) D 10.11.2019 13:00
Bio Central (Hradec Králové)
(Fany a pes)
(Gilmorky & pumpkin spice latté) D 10.11.2019 18:00
(Hradec Králové)
(Gilmorky & pumpkin spice latté)
(Bitva u Midway) D 10.11.2019 20:30
Bio Central (Hradec Králové)
(Bitva u Midway)
(Boží láska) D 10.11.2019 21:00
Bio Central (Hradec Králové)
(Boží láska)
(Hra) D 10.11.2019 18:00
Bio Central (Hradec Králové)
(Hra)

exposiciones, mercadillos y ferias (cantidad: 13)

(Příroda z depozitářů) V 1.11.2019 - D 5.1.2020
Museo de Bohemia Oriental de Hradec Králové (Hradec Králové)
(Příroda z depozitářů)
(Tajemství ptačí sekery) V 1.11.2019 - D 5.1.2020
Museo de Bohemia Oriental de Hradec Králové (Hradec Králové)
(Tajemství ptačí sekery)
(Operace Barium - 2. světová válka a Královéhradecko) V 1.11.2019 - D 5.1.2020
Museo de Bohemia Oriental de Hradec Králové (Hradec Králové)
(Operace Barium - 2. světová válka a Královéhradecko)
(Okolo Hradce aneb Hradečáci na kole) V 1.11.2019 - D 16.2.2020
Museo de Bohemia Oriental de Hradec Králové (Hradec Králové)
(Okolo Hradce aneb Hradečáci na kole)
(Tradiční podzimní výstava modelů železnic 2019) V 8.11.2019 - D 17.11.2019
Hradec Králové hl.n. (Hradec Králové)
(Tradiční podzimní výstava modelů železnic 2019)
(Výstava Netradiční betlémy a další tvorba) V 1.11.2019 - J 19.12.2019
(Hradec Králové)
(Výstava Netradiční betlémy a další tvorba)
(Střípky revoluce) V 1.11.2019 - V 29.11.2019
(Hradec Králové)
(Střípky revoluce)
(Pohádkový svět) V 1.11.2019 - V 29.11.2019
(Hradec Králové)
(Pohádkový svět)
(Kdo, když ne my, kdy, když ne teď) V 1.11.2019 - D 5.1.2020
Museo de Bohemia Oriental de Hradec Králové (Hradec Králové)
(Kdo, když ne my, kdy, když ne teď)
(Výstava Co nás baví) V 1.11.2019 - J 19.12.2019
(Hradec Králové)
(Výstava Co nás baví)
(Výstava Nová tvář Evropy) V 1.11.2019 - S 30.11.2019
(Hradec Králové)
(Výstava Nová tvář Evropy)
(Výstava fotografií Vítězslava Krejčího) V 1.11.2019 - S 30.11.2019
District 5 (Hradec Králové)
(Výstava fotografií Vítězslava Krejčího)
(Výstava Krajinou příběhů) M 5.11.2019 - J 19.12.2019
(Hradec Králové)
(Výstava Krajinou příběhů)

gastronomía (cantidad: 1)

(ČokoFest 2019) D 10.11.2019 10:00
(Hradec Králové)
(ČokoFest 2019)

música (cantidad: 1)

(Nedělní taneční odpoledne - hraje Scarabband) D 10.11.2019 14:00
Casa cultural Střelnice (Hradec Králové)
(Nedělní taneční odpoledne - hraje Scarabband)

ocio (cantidad: 1)

(Nedělní ateliér - Stínohraní) Es posipedir la entrada D 10.11.2019 14:00 - 15:30
D 10.11.2019 15:30 - 17:00
Teatro Drak (Hradec Králové)
(Nedělní ateliér - Stínohraní)

social (cantidad: 2)

(Den válečných veteránů) V 1.11.2019 - L 11.11.2019
Biblioteca científica y de estudios en Hradec Kráové (Hradec Králové)
(Den válečných veteránů)
(Den veteránů) D 10.11.2019 14:00
Předměřice nad Labem
(Den veteránů)

teatro (cantidad: 3)

(Zvířátka a loupežníci) Es posipedir la entrada D 10.11.2019 10:00
Adalbertinum (Hradec Králové)
(Zvířátka a loupežníci)
(Naprostí cizinci) D 10.11.2019 19:30
Impuls, centro de apoyo de las actividades artísticas (Hradec Králové)
(Naprostí cizinci)
(Jules Verne, Pavel Kohout: Cesta kolem světa za 80 dní (živé obrazy - kabaret)) D 10.11.2019 17:00
Teatro de Jirásek (Nový Bydžov)
(Jules Verne, Pavel Kohout: Cesta kolem světa za 80 dní (živé obrazy - kabaret))

deporte, goce activo (cantidad: 2)

(Jóga pro začínájící - kurz integrální jógy) D 1.9.2019 - M 30.6.2020
(Pardubice)
(Jóga pro začínájící - kurz integrální jógy)
(Báje a pověsti (vycházka Pardubicemi)) D 10.11.2019 13:30
(Lázně Bohdaneč)
(Báje a pověsti (vycházka Pardubicemi))

exposiciones, mercadillos y ferias (cantidad: 16)

(Světy v kameni) V 3.5.2019 - D 26.4.2020
Palacio de Pardubice - Museo de Bohemia Oriental (Pardubice)
(Světy v kameni)
(Flamenco!) X 4.9.2019 - M 31.12.2019
Puerta Verde (Pardubice)
(Flamenco!)
(Výstava: Aaltova příroda) X 18.9.2019 - D 17.11.2019
Galería de Bohemia Oriental de Pardubice – Casa U Jonáše (Pardubice)
(Výstava: Aaltova příroda)
(Výstava: Stavba roku Pardubického kraje) X 18.9.2019 - D 17.11.2019
Galería de Bohemia Oriental de Pardubice – Casa U Jonáše (Pardubice)
(Výstava: Stavba roku Pardubického kraje)
(Oheň ve městě) V 11.10.2019 - L 2.12.2019
(Pardubice)
(Oheň ve městě)
(Ohlédnutí za budováním sbírky moderního umění) L 21.10.2019 - D 23.2.2020
Galería de Bohemia Oriental de Pardubice – palacio (Pardubice)
(Ohlédnutí za budováním sbírky moderního umění)
(Galerijní zisky: Třicet let sbírkotvorné činnosti Východočeské galerie v Pardubicích 1989–2019) L 21.10.2019 - D 8.3.2020
Galería de Bohemia Oriental de Pardubice – palacio (Pardubice)
(Galerijní zisky: Třicet let sbírkotvorné činnosti Východočeské galerie v Pardubicích 1989–2019)
(Budování a demolice) L 9.9.2019 - S 14.12.2019
Centro de información y cultura de la Ciudad Přelouč (Přelouč)
(Budování a demolice)
(Výstava: oka/mžiky - Lukáš Tůma) X 18.9.2019 - D 17.11.2019
Galería de Bohemia Oriental de Pardubice – Casa U Jonáše (Pardubice)
(Výstava: oka/mžiky - Lukáš Tůma)
(Události 17.listopadu v Pardubicích) M 1.10.2019 - S 30.11.2019
náměstí Republiky (Pardubice)
(Události 17.listopadu v Pardubicích)
(Historická filmová technika) J 10.10.2019 - V 15.11.2019
Palacio de Pardubice - Museo de Bohemia Oriental (Pardubice)
(Historická filmová technika)
(Od sametové revoluce po vznik městského úřadu Přelouč v letech 1989 - 1990) M 15.10.2019 - D 15.11.2020
Československé armády (Přelouč)
(Od sametové revoluce po vznik městského úřadu Přelouč v letech 1989 - 1990)
(Peter Sirný a jeho Časoprostor) M 29.10.2019 - L 25.11.2019
Café Robinson (Pardubice)
(Peter Sirný a jeho Časoprostor)
(Pardubice očima Kosatce) X 6.11.2019 - J 28.11.2019
(Pardubice)
(Pardubice očima Kosatce)
(Výtvarné studio při Východočeské galerii v Pardubicích) X 6.11.2019 - S 30.11.2019
Lugar de exposición mázhaus (Pardubice)
(Výtvarné studio při Východočeské galerii v Pardubicích)
(Přichází čas vánoční) V 8.11.2019 - V 20.12.2019
Lugar de exposición mázhaus (Pardubice)
(Přichází čas vánoční)

música (cantidad: 2)

(4Tet verze V.) D 10.11.2019 19:00
Teatro de Bohemia del este (Pardubice)
(4Tet verze V.)
(Podzimní koncert Pardubického komorního orchestru) D 10.11.2019 17:00
Sala musical Ayuntamiento (Pardubice)
(Podzimní koncert Pardubického komorního orchestru)

ocio (cantidad: 10)

(Program pro školy: Fotogramy) X 18.9.2019 - V 20.12.2019
Galería de Bohemia Oriental de Pardubice – Casa U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Fotogramy)
(Program pro školy: Na skok do renesance) X 18.9.2019 - V 20.12.2019
Galería de Bohemia Oriental de Pardubice – Casa U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok do renesance)
(Program pro školy: Tajemství fotografie) X 18.9.2019 - V 20.12.2019
Galería de Bohemia Oriental de Pardubice – Casa U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Tajemství fotografie)
(Program pro školy: Luminografie) X 18.9.2019 - V 20.12.2019
Galería de Bohemia Oriental de Pardubice – Casa U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Luminografie)
(Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme) X 18.9.2019 - V 20.12.2019
Galería de Bohemia Oriental de Pardubice – Casa U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) X 18.9.2019 - V 20.12.2019
Galería de Bohemia Oriental de Pardubice – Casa U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) X 18.9.2019 - V 20.12.2019
Galería de Bohemia Oriental de Pardubice – Casa U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Aaltova příroda) J 19.9.2019 - L 18.11.2019
Galería de Bohemia Oriental de Pardubice – Casa U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Aaltova příroda)
(Program pro školy: oka/mžiky - Lukáš Tůma) J 19.9.2019 - D 17.11.2019
Galería de Bohemia Oriental de Pardubice – Casa U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: oka/mžiky - Lukáš Tůma)
(Tvůrčí neděle: Na jeden nádech) D 10.11.2019 15:00 - 17:00
Galería de la ciudad Pardubice (Pardubice)
(Tvůrčí neděle: Na jeden nádech)

profesional (cantidad: 18)

(Program pro školy: Fotogramy) X 18.9.2019 - V 20.12.2019
Galería de Bohemia Oriental de Pardubice – Casa U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Fotogramy)
(Program pro školy: Nekonečný příběh) X 18.9.2019 - V 20.12.2019
Galería de Bohemia Oriental de Pardubice – Casa U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Nekonečný příběh)
(Program pro školy: Na skok do renesance) X 18.9.2019 - V 20.12.2019
Galería de Bohemia Oriental de Pardubice – Casa U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok do renesance)
(Program pro školy: Luminografie) X 18.9.2019 - V 20.12.2019
Galería de Bohemia Oriental de Pardubice – Casa U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Luminografie)
(Lukáš Matějček - Z Bangladéše do Čech) D 10.11.2019 9:30
Congress Centre Pardubice (Pardubice)
(Lukáš Matějček - Z Bangladéše do Čech)
(Jarda Bouzek - Mexico) D 10.11.2019 9:30
Congress Centre Pardubice (Pardubice)
(Jarda Bouzek - Mexico)
(Lukáš Zeman - Kalimantan) D 10.11.2019 11:15
Congress Centre Pardubice (Pardubice)
(Lukáš Zeman - Kalimantan)
(Jindra Böhm - Norsko) D 10.11.2019 11:15
Congress Centre Pardubice (Pardubice)
(Jindra Böhm - Norsko)
(Dan Přibáň - Trabanti - Velká cesta domů) D 10.11.2019 13:00
Congress Centre Pardubice (Pardubice)
(Dan Přibáň - Trabanti - Velká cesta domů)
(Jarda Bouzek - Foťákem kolem světa) D 10.11.2019 13:00
Congress Centre Pardubice (Pardubice)
(Jarda Bouzek - Foťákem kolem světa)
(Š. Pastula a Lucka - Malý Tibet) D 10.11.2019 14:45
Congress Centre Pardubice (Pardubice)
(Š. Pastula a Lucka - Malý Tibet)
(Lukáš Synek - Saudská Arabie) D 10.11.2019 14:45
Congress Centre Pardubice (Pardubice)
(Lukáš Synek - Saudská Arabie)
(Beer with travel) Es posipedir la entrada D 10.11.2019 16:30
Congress Centre Pardubice (Pardubice)
(Beer with travel)
(Lada svetom - Afrika) D 10.11.2019 16:30
Congress Centre Pardubice (Pardubice)
(Lada svetom - Afrika)
(Ladislav Zibura: Prázdniny v Evropě) D 10.11.2019 18:00
Congress Centre Pardubice (Pardubice)
(Ladislav Zibura: Prázdniny v Evropě)
(Škoda 100 na cestách - Cesta na východ) D 10.11.2019 18:00
Congress Centre Pardubice (Pardubice)
(Škoda 100 na cestách - Cesta na východ)
(Lucka a Štěpán - Ekvádor) D 10.11.2019 20:00
Congress Centre Pardubice (Pardubice)
(Lucka a Štěpán - Ekvádor)
(Petr Jan Juračka - Indonésie jako žádná jiná) D 10.11.2019 20:15
Congress Centre Pardubice (Pardubice)
(Petr Jan Juračka - Indonésie jako žádná jiná)

social (cantidad: 1)

(Senzababča 2019) D 10.11.2019 14:00
Casa cultural Hronovická (Pardubice)
(Senzababča 2019)

teatro (cantidad: 1)

(Povídejme si, děti) D 10.11.2019 10:00 - 15:00
Teatro Exil (Pardubice)
(Povídejme si, děti)

cinema - película (cantidad: 2)

(Ovečka Shaun ve filmu - Farmageddon) D 10.11.2019 17:00
Cine Sokol (Litomyšl )
(Ovečka Shaun ve filmu - Farmageddon)
(Ženská na vrcholu) D 10.11.2019 19:30
Cine Sokol (Litomyšl )
(Ženská na vrcholu)

deporte, goce activo (cantidad: 7)

(KP starších žákyň – turnaj – 8 družstev) D 10.11.2019 9:00
Střelnice (Svitavy)
(KP starších žákyň – turnaj – 8 družstev)
(Otevřené okresní finále O pohár 17. listopadu – 48. ročník) D 10.11.2019 9:00
Escuela básica Svitavy (Svitavy)
(Otevřené okresní finále O pohár 17. listopadu – 48. ročník)
(Adfors Basket Litomyšl vs. Sršni Písek) D 10.11.2019 9:00
(Litomyšl)
(Adfors Basket Litomyšl vs. Sršni Písek)
(TJ Svitavy – Slovan Moravská Třebová) D 10.11.2019 10:00
Střelnice (Svitavy)
(TJ Svitavy – Slovan Moravská Třebová)
(Adfors Basket Litomyšl vs. Studánka Pardubice) D 10.11.2019 13:30
D 10.11.2019 15:00
(Litomyšl)
(Adfors Basket Litomyšl vs. Studánka Pardubice)
(HC Litomyšl vs. HC Světlá nad Sázavou) D 10.11.2019 17:00
Estadio de invierno (Litomyšl)
(HC Litomyšl vs. HC Světlá nad Sázavou)
(Svitavy – FBC Hranice) D 10.11.2019 17:00
Střelnice (Svitavy)
(Svitavy – FBC Hranice)

eclesiástico (cantidad: 2)

(Bohoslužba - Mladočov) D 10.11.2019 8:30
(Poříčí u Litomyšle, Mladočov)
(Bohoslužba - Mladočov)
(Křesťanské shromáždění Apoštolské církve Polička) D 10.11.2019 9:00
Casa de oración de la Iglésia Apostólica Polička (Bystré)
(Křesťanské shromáždění Apoštolské církve Polička)

exposiciones, mercadillos y ferias (cantidad: 14)

(V hlavní roli divadlo … aneb 200 let poličských ochotníků) S 12.10.2019 - D 5.1.2020
Centro de Bohuslav Martinů en Polička - museo (Polička)
(V hlavní roli divadlo … aneb 200 let poličských ochotníků)
(Sto let skautingu ve Vysokém Mýtě) L 14.10.2019 - D 17.11.2019
Museo regional de Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
(Sto let skautingu ve Vysokém Mýtě)
(Daniel Pešta: ExCitace) D 16.6.2019 - M 31.12.2019
Templo piaristico Descubrimiento de Santa Crúz con colegio (Litomyšl)
(Daniel Pešta: ExCitace)
(Michal Hykel – Vážky) D 1.9.2019 - S 30.11.2019
Cine Universo (Svitavy)
(Michal Hykel – Vážky)
(Litomyšlská entomologie) S 14.9.2019 - D 24.11.2019
Museo regional de Litomyšl (Litomyšl)
(Litomyšlská entomologie)
(8. Sympozium Litomyšl CZE/CH) S 14.9.2019 - S 23.11.2019
Galería de Miroslav Kubík (Litomyšl)
(8. Sympozium Litomyšl CZE/CH)
(Fauna na poštovních známkách) S 14.9.2019 - D 24.11.2019
Museo regional de Litomyšl (Litomyšl)
(Fauna na poštovních známkách)
(Výtvarná Litomyšl ´19) S 21.9.2019 - D 17.11.2019
Casa Donde Caballeros - galería (Litomyšl)
(Výtvarná Litomyšl ´19)
(Básník z Vysočiny Miloslav Bureš) S 28.9.2019 - D 29.12.2019
Centro de Bohuslav Martinů en Polička - museo (Polička)
(Básník z Vysočiny Miloslav Bureš)
(Myšlenky slavných k 17. listopadu) M 1.10.2019 - S 30.11.2019
Pared viva (Svitavy)
(Myšlenky slavných k 17. listopadu)
(10 let muzea a 100 let republiky) M 1.10.2019 - S 30.11.2019
Casa de Ottendorf - Museo del esperanto (Svitavy)
(10 let muzea a 100 let republiky)
(Malíři Vysočiny) J 3.10.2019 - D 17.11.2019
Museo municipal y galería de Svitavy (Svitavy)
(Malíři Vysočiny)
(Eva Mezerová: Krajina těla) S 19.10.2019 - V 31.1.2020
El lamíno café (Litomyšl)
(Eva Mezerová: Krajina těla)
(Než přišla svoboda) S 2.11.2019 - L 18.11.2019
Toulovcovo nám. (Litomyšl)
(Než přišla svoboda)

gastronomía (cantidad: 8)

(Svatomartinské menu) J 7.11.2019 - L 11.11.2019
(Svitavy)
(Svatomartinské menu)
(Svatomartinské husí hody) V 8.11.2019 - L 11.11.2019
(Proseč)
(Svatomartinské husí hody)
(Svatomartinské menu) V 8.11.2019 - D 10.11.2019
(Opatov)
(Svatomartinské menu)
(Svatomartinské menu) V 8.11.2019 - M 12.11.2019
(Svitavy)
(Svatomartinské menu)
(Svatomartinské menu) V 8.11.2019 - L 11.11.2019
(Svitavy)
(Svatomartinské menu)
(Svatomartinské menu, Svatomartinská vína) V 8.11.2019 - L 11.11.2019
(Litomyšl)
(Svatomartinské menu, Svatomartinská vína)
(Svatomartinská husa) V 8.11.2019 - L 11.11.2019
Hotel Zlatá Hvězda (Litomyšl)
(Svatomartinská husa)
(Svatomartinské husy a víno) S 9.11.2019 - L 11.11.2019
(Nové Hrady)
(Svatomartinské husy a víno)

ocio (cantidad: 4)

(Zimní dětská herna) S 26.10.2019 - M 31.3.2020
Museo regional de Litomyšl (Litomyšl)
(Zimní dětská herna)
(Burza knih 2019) V 1.11.2019 - V 29.11.2019
(Proseč)
(Burza knih 2019)
(Komentovaná prohlídka židovského hřbitova) D 10.11.2019 14:00
Litomyšl - cementerio judío (Litomyšl)
(Komentovaná prohlídka židovského hřbitova)
(Litomyšlská entomologie a Fauna na poštovních známkách) D 10.11.2019 14:00
Museo regional de Litomyšl (Litomyšl)
(Litomyšlská entomologie a Fauna na poštovních známkách)

social (cantidad: 1)

(Broučkování) D 10.11.2019 16:30 - 19:00
Mosaico – centro de ocio (Polička)
(Broučkování)

exposiciones, mercadillos y ferias (cantidad: 2)

(I. Retrospektivní výstava ruského malířství XVIII. - XX. století) V 5.4.2019 - D 10.11.2019
Galería de las Artes Plásticas de Náchod (Náchod)
(I. Retrospektivní výstava ruského malířství XVIII. - XX. století)
(Marek Macek: Anodonta) X 18.9.2019 - D 10.11.2019
Galería de las Artes Plásticas de Náchod (Náchod)
(Marek Macek: Anodonta)

profesional (cantidad: 1)

(Kurz Manželské večery - Náchod) Es posipedir la entrada L 30.9.2019 - L 25.11.2019
Congregación de la Iglesia de los Hermanos (Náchod)
(Kurz Manželské večery - Náchod)

exposiciones, mercadillos y ferias (cantidad: 5)

(Za drahými kameny do pravěku) V 11.10.2019 - D 9.2.2020
Museo Krkonošské en Jilemnice - Castillo Harrachovský (Jilemnice)
(Za drahými kameny do pravěku)
(Retrovýstava) V 8.2.2019 - D 24.11.2019
Museo Krkonošské en Jilemnice - Castillo Harrachovský (Jilemnice)
(Retrovýstava)
(Hynek Šnajdar - Tanec mezi vejci) J 26.9.2019 - V 15.11.2019
Galería de la ciudad de Trutnov (Trutnov)
(Hynek Šnajdar - Tanec mezi vejci)
(13 autorů známkové tvorby) V 4.10.2019 - D 10.11.2019
Museo Krkonošské en Jilemnice - Castillo Harrachovský (Jilemnice)
(13 autorů známkové tvorby)
(Vernisáž výstavy Pod skalou) X 30.10.2019 - S 11.1.2020
Galería de la ciudad de Trutnov (Trutnov)
(Vernisáž výstavy Pod skalou)

número total de resultados: 210

Búsca tu actividad

Programa operacional regional NUTS II Noreste - Nueva ventana.
Co-financiación
Región de Pardubice.
Realizador
CzechTourism - Nueva ventana.
CzechTourism
Compañía de destinos de Bohemia del Este - Nueva ventana.
Compañía de destinos
Bohemia del este
CzeCoT - Nueva ventana.
Interconexión central de la base de datos
UE.
Co-financiación